Lokalna Grupa Działania
Ta strona używa cookies.
Dowiedz się więcej
 
AKTUALNOŚCI
Stryszów
Mucharz
Lanckorona
Kalwaria Zebrzydowska
2019
 

MAŁOPOLSKA POŻYCZKA „Małopolska Pożyczka”, realizowanym w ramach RPO WM 2014-2020. Szczegóły dotyczące działalności pożyczkowej LFR i realizowanych  projektów znajdują się na stronie internetowej https://pożyczkaunijna.pl/

 
»
 
 
WIZYTA STUDYJNA Gościniec 4 żywiołów informuje że wyjazd w ramach Projektu własnego został przesunięty i odbędzie się  w dniach 25- 26 październik 2019 rok. Celem wyjazdu jest poznanie dobrego przykładu zarządzania i promocji obszaru LGD w obszarze rozwoju gospodarczego związanego z branżą spożywczą i turystyczną. Zgłoszenia należy przesłać do 18 października 2019r.
 
»
 
 

KONKURSU „Mój projekt- moja pasja”  Lokalna Grupa Działania „ Gościniec 4 Żywiołów” zaprasza do udziału w konkursie "Mój projekt - moja pasja". Konkurs skierowany jest do mieszkańcy, młodzieży szkół ponadpodstawowych z obszaru LGD Gościniec 4 Żywiołów( gminy- Kalwaria Zebrzydowska, Lanckorona, Stryszów, Mucharz).  Przedmiotem konkursu jest wykonanie  projektów : dowolnego obuwia, pamiątki, gadżetu z Kalwarii Zebrzydowskiej, oferty turystycznej- np. trasa zagadek, itp. Zgłoszenia do 4 listopada 2019r.

 
»
 
 
Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej  w Świnnej Porębie „KLEKS” zaprasza dzieci w wieku 6 - 14 lat na warsztaty rekreacyjno- turystyczne –  „Rowerowy  zawrót głowy”.
 
»
 
 
W listopadzie 2019r. będą organizowane  kolejne nabory. Dla przedsiębiorców w zakresie turystyki: PRZED.II.1.2:  Rozwój działalności gospodarczej w zakresie turystyki, dla organizacji pozarządowych na realizację zadań związanych z infrastrukturą rekreacyjno- turystyczną : PRZED. II.1.3 Tworzenie i rozwój ogólnodostępnej  infrastruktury rekreacyjno-turystycznej poprzez "małe projekty" 
 
»
 
 

Aplikuj o dotację w ramach Regionalnego Konkursu Grantowego 2019! 

 
»
 
 
WIZYTA STUDYJNA Gościniec 4 żywiołów w ramach Projektu współpracy organizuje wyjazd do LGD Zielony Pierścień w dniach 7- 8 październik 2019 rok. Celem wyjazdu jest poznanie dobrego przykładu zarządzania i promocji obszaru LGD w obszarze rozwoju gospodarczego związanego z branżą spożywczą i turystyczną
 
»
 
 
PIĘKNO NASZEGO TERENU Konkursowy film pokazujący tereny LGD 13 września 2019r. rozstrzygnięto konkurs filmowy ,,Piekno naszego terenu" zorganizowany przez Parafialny Klub Sportowy św. Józef w ramach projektu pt. Organizacja wydarzeń promujących turystykę i rekreację wśród mieszkańców obszaru LGD, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach PROW 2014-2020.
 
»
 
 

TAK WIELE JUŻ ZREALIZOWANO, A MOŻEMY JESZCZE WIĘCEJ! LGD „Gościniec 4 żywiołów” od 2017 przyznaje środki unijne z programu LEADER 2014 – 2020 dla mieszkańców, przedsiębiorców i stowarzyszeń z gmin: Lanckorona, Stryszów, Mucharz oraz Kalwaria Zebrzydowska.

 
»
 
 

ZAGŁOSUJ NA ZIMOWY FESTIWAL "ANIOŁ W MIASTECZKU" Zapraszamy do głosowania w turystycznym konkursie Województwa Małopolskiego pn. „TURYSTYCZNE SKARBY MAŁOPOLSKI”, na  Laureata  tegorocznej edycji konkursu.

Do konkursu zgłosiliśmy Zimowy Festiwal " Anioł w Lanckoronie" do konkursu Turystyczne Skarby Małopolski w kategorii Wydarzenia Cykliczne.
 
»