Lokalna Grupa Działania
Ta strona używa cookies.
Dowiedz się więcej
 
PRZEWODNIK MOBILNY
Stryszów
Mucharz
Lanckorona
Kalwaria Zebrzydowska

TUTAJ POBIERZESZ

PRZEWODNIK MOBILNY PO GOŚCIŃCU 4 ŻYWIOŁÓW

Aplikacja mobilna „Lanckorona, Kalwaria Zebrzydowska, Mucharz, Stryszów” jest przewodnikiem po czterech gminach południowo-zachodniej Małopolski – Lanckoronie, Kalwarii Zebrzydowskiej, Mucharzu i Stryszowie, należących do Lokalnej Grupy Działania “Gościniec 4 Żywiołów”. W aplikacji znajdziemy najważniejsze atrakcje turystyczne regionu, a także zbiór informacji praktycznych, w tym: obiekty gastronomiczne i noclegowe, aktualności o ciekawych imprezach i wydarzeniach i propozycje szlaków.

iPhone Screenshot 1http://www.amistadmobile.pl/wp-content/uploads/2014/08/Przechwytywanie-w-trybie-pe%C5%82noekranowym-2014-08-20-1219111.jpg

Najważniejsze funkcje:

- korzysta z technologii GPS,

- wykorzystuje mapy OpenStreetMap,

- zawiera planer i skaner kodów QR,

- działa w trybie online i offline

Aplikacja została opracowana w ramach projektu pt. „Wędrówki ekoturystyczne Gościńcem 4 Żywiołów – przewodnik mobilny” realizowanego przez Stowarzyszenie Ekologiczno-Kulturalne „ Na Bursztynowym Szlaku”. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Wydarzenie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4 LEADER Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju ?Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

iPhone Screenshot 2 iPhone Screenshot 3iPhone Screenshot 4iPhone Screenshot 5