Lokalna Grupa Działania
Ta strona używa cookies.
Dowiedz się więcej
 
ANIOŁ W MIASTECZKU
Stryszów
Mucharz
Lanckorona
Kalwaria Zebrzydowska
 
MAPA WYDARZEŃ

TUTAJ POBIERZESZ MAPĘ WYDARZEŃ NA FESTIWAL "ANIOŁ W MIASTECZKU" 13-14 GRUDNIA 2014.

 

 
»
 
 
Wystawa

Serdecznie zapraszamy na wernisaż tegorocznej wystawy pt. „Rodzinne sakralia”, który odbędzie się w ramach festiwalu „Anioł w Miasteczku”, 13-go grudnia br. Wystawa ta nawiązuje tematycznie do ubiegłorocznej wystawy pt. „Wymodlone czyli rodzinne obrazy opatrznościowe z naszych strychów” i mogła powstać dzięki zaangażowaniu mieszkańców Lanckorony i okolic.

 
»
 
 
PLEBISCYT ANIOŁ 2014

Wyjątkowy tytuł dla wyjtkowej osoby...Plebiscyt na honrowy tytuł Anioła Lanckorony.

 
»
 
 
KARTA ZGŁOSZENIA ANIOŁ W MIASTECZKU 2014

Wystawców, którzy chcą wziąć udział w tegorocznym Festiwalu Anioł w Miasteczku 13-14 grudnia 2014r. zapraszamy do pobrania karty zgłoszenia.

 
»
 
 
ANIOŁ W MIASTECZKU 2013

PROGRAM FESTIWALU ANIOŁ W MIASTECZKU 2013

 
»
 
 
WYSTAWA WYMODLONE

Gościniec 4 żywiołów zachęca do odwiedzenia wystawy "Wymodlone- rodzinne obrazy opatrznościowe z naszych strychów", wernisaż wystawy odbedzie się podczas pierwszego dnia Festiwalu Anioł w Miasteczku o godzinie 12.00.

Organizatorzy wystawy zwracają się z prośbą o wypożyczanie obrazów świętych mieszkańców Lanckorony i okolic.

 
»
 
 
WYSTAWA POD ANIELSKIM SKRZYDŁEM

Gościniec 4 żywiołów zachęca do odwiedzenia wystawy "Pod Anielskim Skrzydłem" towarzyszącej Festiwalowi Anioł w Miasteczku. Wystawa czynna będzie od 14 grudnia 2013 do 6 stycznia 2014 roku w HOTELU MODRZEWIÓWKA. Organizatorem jest Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lanckoronie.

 
»
 
 
PLEBISCYT NA HONOROWY TYTUŁ ANIOŁA LANCKORONY

AKTUALIZACJA:

Już od dziś można głosować za pomocą Facebooka www.facebook.com/aniolwmiasteczku na  „Honorowego Anioła Lanckorony 2013”.  A oto kandydaci: Anna Leszczyńska, Tadeusz Łopata, Renata Bukowska, Marek Krzemień, Katarzyna Łukasiewicz, Paweł Cora. Zapraszamy: https://www.facebook.com/aniolwmiasteczku

Od 10 lat, w Lanckoronie podczas Zimowego Festiwalu Anioł w Miasteczku nadawany  zostaje przez Stowarzyszenie Ekologiczno- Kulturalne „Na Bursztynowym Szlaku” honorowy tytuł „Anioła Lanckorony”. W tym roku to Państwo mogą zgłosić kandydata na  „Anioła Lanckorony”. Na zgłoszonych kandydatów będzie można głosować poprzez facebook  do 8 grudnia 2013r. Osoba, która otrzyma największą ilość głosów 14 grudnia podczas tegorocznego Festiwalu „Anioł w Miasteczku” zostanie uhonorowana tym szlachetnym tytułem.

 
»
 
 
KONKURS PLASTYCZNY MOJA ANIELSKA HISTORIA

Gminny Ośrodek Kultury w Lanckoronie oraz LGD Gościniec 4 żywiołów zapraszają uczniów szkół z terenu Gościńca 4 żywiołów tj. Gminy Lanckorona, Gminy Kalwaria Zebrzydowska, Gminy Mucharz i Gminy Stryszów do udziału w Konkursie literacko - plastycznym ”MOJA ANIELSKA HISTORIA”. Przedmiotem konkursu jest napisanie i zilustrowanie książeczki, której głównym bohaterem jest ANIOŁ. Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się 15 grudnia 2013r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Lanckoronie podczas Zimowego Festiwalu „Anioł w Miasteczku”.

 
»
 
 
ANIELSKIE PRZYSMAKI

Stowarzyszenie LGD Gosciniec 4 zywiołów oraz Fundacja Partnerstwo dla Środowiska serdecznie zapraszają na ANIESLKIE PRZYSMAKI 14-15 grudnia 2013r. Podczas targów zakupić będzie można przetwory, soki, miody, zioła, pieczywo oraz regionalne przysmaki prosto od lokalnych rolników.

 
»
 
 
KARTA ZGŁOSZENIA ANIOŁ W MIASTECZKU 2013

Chętnych wystawców, którzy pragną pokazać swoje produkty na tegorocznym Festiwalu Anioł w Miasteczku zapraszamy do pobrania karty zgłoszenia.

 
»