Lokalna Grupa Działania
Ta strona używa cookies.
Dowiedz się więcej
 
AKTUALNOŚCI
Stryszów
Mucharz
Lanckorona
Kalwaria Zebrzydowska
 

ZIMOWY FESTIWAL ANIOŁ W MIASTECZKU 8-10 grudzień zapraszamy do Lanckorony na Zimowy Festiwal Anioł w Miasteczku.   W programie wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, a także Anielski Jarmark na rynku i oczywiście jak co roku liczenie ANIOŁÓW.

 
»
 
 

BLOG JAK DYSK PAMIĘCI Fundacja Dziedzictwo wraz z Gościncem 4 żywiołów serdecznie zapraszają na  spotkanie tematyczno - edukacyjne "Blog jak dysk pamięci", które odbędzoie się 7.12.2017ro godz. 18:00 w Inkubatorze Kuchennym w Zakrzowie.

 
»
 
 

DZIAŁANIA AKTYWIZUJACE MIESZKAŃCÓW LGD Grupa nieformalna „Nasza Szkoła” w Zespole Szkół nr 6 im. Bohaterów Westerplatte w Leńczach przygotowała XXI Jubileuszowy Turniej o Najsprawniejszego Ucznia/ Uczennicy. Przedsięwzięcie realizowane było ramach Konkursu  na realizację przedsięwzięć promocyjnych i aktywizujących mieszkańców LGD "Gościniec 4 żywiołów”. przeprowadzono konkurs  „Na boso – najsprawniejszy uczeń/ uczennica” promocując obszar LGD Gościniec 4 żywiołów.

 
»
 
 

W dniach 17-18 listopada 2017 r. przedstawiciele Rady, Zarządu, Komisji Rewizyjnej i pracownicy biura LGD Razem na Wyżyny  uczestniczyli w dwudniowym szkoleniu wyjazdowym, które odbyło się na obszarze działania LGD Gościniec 4 Żywiołów. Spotkanie dało uczestnikom wiedzę teoretyczną dot. funkcjonowania organizacji pozarządowych, działalności gospodarczych i jednostek sektora finansów publicznych oraz wiedzę praktyczną.

 
»
 
 

TURNIEJ 4 ŻYWIOŁÓW Zapraszamy na „Turniej 4 żywiołów”  w piłce nożnej 9  grudnia 2017 r.  Hala Sportowa przy  Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych  w Kalwarii Zebrzydowskiej. W zawodach prawo startu mają drużyny z  gmin Lanckorony, Mucharza, Stryszowa i Kalwarii Zebrzydowskiej w dwóch kategoriach wiekowych.

 
»
 
 

NADZWYCZAJNE POSIEDZENIE RADY 20.11.2017 r., o god. 16:00 odbędzie się Posiedzenie Rady LGD „Gościniec 4 żywiołów”, w siedzibie biura Stowarzyszenia „Gościniec 4 żywiołów”. Przedmiotem posiedzenia będzie ocena wniosków w ramach działania Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich naborów: 1/2017/G, 2/2017/G, 3/2017/G.

 
»
 
 

CHCESZ POZYSKAĆ DOTACJE DLA SWOJEJ ORGANIZACJI ?  PRZYJDŹ DO LGD GOŚCINIEC 4 ŻYWIOŁÓW. LGD „Gościniec 4 żywiołów” w ramach poddziałania  „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” zaplanował dofinansowanie na realizację przedsięwzięć i zadań  dla organizacji pozarządowych w formie grantów.

 
»
 
 

GOŚCINIEC 4 ŻYWIOŁÓW W PUBLIKACJI ELARD Dobre praktyki Gościńca 4 żywiołów oraz Doliny Raby prezentuje Publikacja Elarde. Informacja o Lokalnych Grupach Działania została opublikowana  na wszystkie Europejskie kraje i nie tylko, jest to doskonała promacja Inkubatora kuchennego.
 

 
»
 
 

DZIAŁANIA AKTYWIZUJĄCE MIESZKAŃCÓW LGD W dniu 23.10.17r. na hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej Parafialny Klub Sportowy Św. Józef przeprowadził warsztaty sportowe dla dzieci szkół podstawowych z gminy Kalwaria Z. w ramach konkursu LGD Gościniec 4 żywiołów.

 
»
 
 

WIZYTA STUDYJNA  EKOMUZEUM  NA TERENIE GOŚCIŃCA 4 ŻYWIOŁÓW Lokalne Grupy Działania Dolina Karpia oraz Partnerstwo na Jurze 26 października 2017 r,   odwiedzili wiele bardzo interesujących miejsc na terenie LGD Gościniec 4 żywiołów , które będą tworzyć powstające  Ekomuzeum w ramach projektu współpracy „Rozwój ekomuzeów na rzecz promocji turystyki na obszarach wiejskich i małych miast”. gościła członków Ekomuzeum

 
»