Lokalna Grupa Działania
Ta strona używa cookies.
Dowiedz się więcej
 
AKTUALNOŚCI
Stryszów
Mucharz
Lanckorona
Kalwaria Zebrzydowska
 

RUSZA KAMPANIA PROMOCYJNO-INFORMACYJNA LGD PODBABIOGÓRZE Zarzad Stowarzyszenia LGD Podbabiogórze serdecznie zaprasza do udziału w imprezach plenerowychorganizowanych przez gminy należące do Stowarzyszenia. Będzie to okazja do aktywnegowypoczynku oraz do pełniejszego zapoznania się z działalnością Stowarzyszenia Podbabiogórze.

 
»
 
 

WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW Zarząd LGD „Gościniec 4 żywiołów” zaprasza na Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków, które odbędzie się 10.04. 2018r. o godz. 17.00 w Inkubatorze Kuchennym w Zakrzowie

 
»
 
 

Ogłoszenie nr OW/1/2017 LGD „Gościniec 4 żywiołów”  o planowanej do realizacji operacji własnej  Lokalna Grupa Działania „Gościniec 4 żywiołów” działająca na terenie gmin: Kalwaria Zebrzydowska,  Lanckorona, Mucharz, Stryszówinformuje, że planuje realizację operacji z zakresu: Wzmocnienie kapitału społecznego, w tym przez podnoszenie wiedzy społeczności lokalnej w zakresie ochrony środowiska i zmian klimatycznych, także z wykorzystaniem rozwiązań innowacyjnych, Promowanie obszaru objętego LSR, w tym produktów lub usług lokalnych.

 
»
 
 

SZKOLENIA ZA BONY W MAŁOPOLSCE. Nawet do 87% dofinansowania do szkoleń można uzyskać uczestnicząc w małopolskim projekcie „Kierunek Kariera”, który realizuje Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Szansę na otrzymanie dofinansowania w formie bonów otrzymają wszyscy uczestnicy projektu, którzy spotkają się z doradcą zawodowym i wraz z nim określą jakich szkoleń potrzebują.  Szczegółowe informacje o projekcie dostępne są na stronie : https://www.pociagdokariery.pl

 
»
 
 
OFERTA WIELKANOCNA
Smaki Gościńca mają przyjemność przedstawić przepyszną ofertę wielkanocną. Zapraszamy do składania zamówień. W ofercie min : zakwasy na barszcz, przepyszne mięsa, pierogi, krokiety, kluski sląskie no i oczywiście coś na słodko.
 
 
»
 
 

WARSZTATY WIELKANOCNE  Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na Warsztaty WIELKANOCNE 15 Marca (czwartek) godz. 1600  W INKUBATORZE  KUCHENNY W ZAKRZOWIE, zorganizowane przez DEKOR NINSPIRACJE.  Wspólnie przygotujemy świąteczne ozdoby wielkanocne, przygotowano wiele twórczej zabawy. Serdecznie zapraszamy.

 

 
»
 
 

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE SZKOLENIE  LGD „Gościniec 4 żywiołów”  zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjno- szkoleniowe  „Jak pozyskać dotację z Unii Europejskiej?  Wdrażanie Strategii Rozwoju Lokalnego kierowanego przez społeczność  na lata 2014 – 2020 za pośrednictwem LGD „Gościniec 4 żywiołów” oraz  „Przygotowanie, realizacja i rozliczenie projektów! w ramach inicjatywy LEADER PROW 2014 – 2020 realizowanej przez LGD „Gościniec 4 żywiołów” Mucharz - 14.03.2018 r.

 
»
 
 

PROŚBA O WYPEŁNIENIE ANKIETY   Stowarzyszenie Na Bursztynowym szlaku zwraca się  z prośbą o wypełnienie ankiety, która jest skierowana do mieszkańców LGD z Gminy Lanckorona.  Ankieta jest anonimowa.

 
»
 
 

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA FISZEK PROJEKTOWYCH

W związku z ogłoszonymi  w terminie  od 19-03-2018 do 05-04-2018 naborami wniosków w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” PROW 20114 – 2020 zapraszamy wszystkich zainteresowanych do składania fiszek projektowych na następujące działanie:

 NABÓR NR 5/2018 - Utworzenie Inkubatora przetwórstwa lokalnego

Fiszki należy składać w terminie od 05 do 12 marca 2018 r.

 

 
»
 
 

NABÓR WNIOSKÓW NA TWORZENIE I ROZWÓJ INKUBATORÓW PRZETWÓRSTWA LOKALNEGO

Informujemy, że 05.03.2018 r. ogłoszony został nabór wniosków nr 5/2018 w ramach zakresu:

Rozwój przedsiębiorczości na obszarze wiejskim objętym LSR przez  Tworzenie lub rozwój inkubatorów przetwórstwa lokalnego produktów rolnych będących przedsiębiorstwami spożywczymi w których jest wykonywana działalność w zakresie produkcji, przetwarzania lub dystrybucji żywności pochodzenia roślinnego lub zwierzęcego lub wprowadzania tej żywności na rynek przy czym podstawą działalności w tym inkubatorze jest przetwarzanie żywności w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, objętego PROW 2014-2020  z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Wnioski można składać  w terminie  od 19.03.2018  do 05.04.2018

 
»