Lokalna Grupa Działania
Ta strona używa cookies.
Dowiedz się więcej
 
AKTUALNOŚCI
Stryszów
Mucharz
Lanckorona
Kalwaria Zebrzydowska
 
BEZPŁATNE SZKOLENIE DLA NGO na temat przygotowania wniosków grantowych.


 
 
»
 
 

BIURO NIECZYNNE OD 9:00 DO 13:00

Uprzejmie informujemy, że 21 marca 2019 r. (czwartek) biuro LGD będzie czynne od godziny 13:00 z powodu wyjazdu służbowego.

 

 
»
 
 
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W LEŃCZACH zaprasza na dwa kolejne spotkania.
 
»
 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 2/2019/LSR/KGW Łękawica

W związku z realizacją Umowy o powierzenie grantu nr 4/5/2018/UG w ramach projektu grantowego pt. ”W poszukiwaniu straconego smaku”- organizacja warsztatów dietetyczno – kulinarnych oraz zakup wyposażenia na potrzeby Stowarzyszenia”, współfinansowanego ze środków EFRROW, zapraszamy wszystkie podmioty spełniające określone poniżej warunki do składania ofert na dostawę sprzętów gastronomicznych.

 
»
 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 1/2019/LSR/KGW Łękawica

W związku z realizacją Umowy o powierzenie grantu nr 4/5/2018/UG w ramach projektu grantowego pt. ”W poszukiwaniu straconego smaku”- organizacja warsztatów dietetyczno – kulinarnych oraz zakup wyposażenia na potrzeby Stowarzyszenia”, współfinansowanego ze środków EFRROW, zapraszamy wszystkie podmioty spełniające określone poniżej warunki do składania ofert na dostawę mebli

 
»
 
 
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W LEŃCZACH zaprasza na spotkanie "Tradycja i znaczenie ziołolecznictwa oraz ziół dla zdrowia w życiu codziennym".
 
»
 
 

RUSZYŁ NABÓR DO KONKURSU FIO-MAŁOPOLSKA LOKALNIE POŁUDNIE - informacja na temat naboru do Programu FIO-Małopolska Lokalnie Południe.

 
»
 
 
WIZYTA W GOŚCIŃCU
W dniach od 18 do 19 lutego gościliśmy Lokalną Grupę Działania Turkowska Unia Rozwoju – T.U.R.
 
»
 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE dotyczy projektu własnego: "Ekologia i wizerunek- rozwój infrastruktury rekreacyjnej, turystycznej, kulturalnej, wzmocnienie kapitału społecznego oraz podnoszenie wiedzy mieszkańców LGD w zakresie ochrony środowiska i zmian klimatycznych poprzez nowy wizerunek miejsc szczególnych oraz szkolenia o tematyce ekologicznej".

 
»
 
 
UWAGA termin naborów nieaktualny. W związku ze zmianą Procedury oceny i wyboru operacji w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW 2014-2020 realizowanych przez podmioty inne niż LGD  r. nabory 1/2019, 2/2019, 3/2019, 4/2019, 5/2019 zostały przesunięte w czasie do momentu zatwierdzenia  ostatecznego terminu przez Urząd Marszałkowski. Planowany termin naboru maj 2019r.
 
»