Lokalna Grupa Działania
Ta strona używa cookies.
Dowiedz się więcej
 
OPERACJE INNE
Stryszów
Mucharz
Lanckorona
Kalwaria Zebrzydowska

FORMULARZE WNIOSKÓW PROW !

Informujemy, iż na stronie internetowej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa dostępne są formularze wniosków o przyznanie pomocy w ramach Poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

WAŻNE ! Generator wniosków udostepniony przez ARiMR !  Informujemy, że ARiMR udostępniła Generatory Wniosków o przyznanie pomocy dla poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” dla: I.Operacji w ramach poddziałania 19.2 z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej, II. Operacji w ramach poddziałania 19.2 w zakresie podejmowania działalności gospodarczej. /informacja z dn. 2.12.2016 r./

23 listopada 2016 r. zaktualizowana została instrukcja wypełniania wniosku o  przyznanie pomocy  na operacje w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014– 2020. Naniesione zmiany zostały zaznaczone na żółto.

UWAGA!   W związku z wejściem w życie rozporządzenia  Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 25 sierpnia 2016 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW 2014–2020 (Dz. U. 2016 poz. 1390) informuję, że zmianie uległy formularze wniosków o przyznanie pomocy, wniosków o płatność oraz umów o przyznaniu pomocy (wersje 2z)

 

Formularze wniosków - do pobrania