Lokalna Grupa Działania
Ta strona używa cookies.
Dowiedz się więcej
 
Spółdzielnia w Związku Lustracyjnym Spółdzielni
Stryszów
Mucharz
Lanckorona
Kalwaria Zebrzydowska

W dniu 5 grudnia 2016r. po raz drugi już nasza spółdzielnia miała okazję gościć w Spółdzielczym Centrum Szkoleniowo- Konferencyjnym przy  ulicy Malborskiej  65 w Krakowie. Podobnie jak pół roku temu prezentowaliśmy nasze wyroby częstując przybyłych na konferencję gości oraz przedstawialiśmy im naszą ofertę.

Bardzo ucieszył nas fakt, że większość zgromadzonych w tym dniu osób pamiętała naszą ostatnią wizytę na Malborskiej i czekała na nasze pierogi, ciasta, pieczywo i przetwory. Każdy mógł ich posmakować, a także zakupić wystawione produkty.

Spotkanie Klubu Prezesa w Krakowie było także okazją do promocji inkubatora kuchennego w Zakrzowie. Uczestnikom konferencji został zaprezentowany krótki film promocyjny o inkubatorze, w którym przedstawione zostały także działania towarzyszące powstawaniu inwestycji oraz osoby- producenci i rolnicy z terenu działania LGD ,,Gościniec 4 żywiołów” mogące korzystać z inkubatora.    

Wiele osób było zainteresowanych przedsięwzięciem oraz naszą ofertą. Mamy nadzieję, że nawiążemy współpracę i nasze produkty będą docierać także do nowych odbiorców na terenie Krakowa.