Lokalna Grupa Działania
Ta strona używa cookies.
Dowiedz się więcej
 
Pieczywo
Stryszów
Mucharz
Lanckorona
Kalwaria Zebrzydowska

Chleb Babci Stefci

Chleb z mąki pszennej i żytniej wyrabiany na zakwasie naturalnym z otrębami, siemieniem lnianym i płatkami owsianymi. Doskonały na śniadanie do porannej kawy, herbaty lub kakao. Wspaniale smakuje pokrojony, z dodatkiem świeżego masła. Przywodzi na myśl wspomnienia z dzieciństwa.

 

Producent                                                                                  Spółdzielnia Socjalna ,,Smaki Gościńca"

 

Chleb Marysi

Pieczywo z maki pszennej, żytniej i orkiszowej z dodatkiem słonecznika, siemieniem lnianym, pestkami dyni oraz niezwykle cennymi ze względu na swoje właściwości ziarnami czarnuszki. Niezwykle aromatyczny, bardzo smaczny.

 

 

Producent                                                                                            Spółdzielnia Socjalna ,,Smaki Gościńca"

 

Chleb żytnio- orkiszowy

Ciemne pieczywo na zakwasie żytnim z maki żytniej i wyjątkowo zdrowej mąki orkiszowej, ma wspaniały smak, zapach.

 

 

 

Producent                                                                                          Spółdzielnia Socjalna ,,Smaki Gościńca"

 

Chałka

Delikatne mięciutkie pieczywo z chrupiącą skórką. Znakomite ze świeżym masełkiem, dżemem, miodem  lub serem.

 

Producent                                                                                          Spółdzielnia Socjalna ,,Smaki Gościńca" /Iwona Zadrożna/

 

W ofercie także:

Chleb żytni ze słonecznikiem- pieczywo żytnie na zakwasie, bez dodatków drożdży

Chleb pszenno- żytni z 4 rodzajami ziaren- pyszny ciemny chlebek z ziarnami, z chrupiącą skórką, wilgotny w srodku, długo zachowuje świeżość.

Chleb z żurawiną- wspaniałe pieczywo z dodatkiem różnych ziaren  oraz żurawiny. Znakomite połączenie smaków- słonego, słodkiego i lekko kwasnego. Pyszny zarówno z masłem jak również z serem czy wedlina.