Lokalna Grupa Działania
Ta strona używa cookies.
Dowiedz się więcej
 
Spotkanie Spółdzielców w Krakowie
Stryszów
Mucharz
Lanckorona
Kalwaria Zebrzydowska

,,Smaki Gościńca” na spotkaniu Spółdzielców w Krakowie

W dniu 14 marca 2016r. w siedzibie Związku Lustracyjnego Spółdzielni Pracy przy ulicy Malborskiej w Krakowie odbyło się spotkanie Zarządu Klubu Prezesa i Księgowego oraz przedstawicieli Delegatury Regionalnej Związku Lustracyjnego Spółdzielni Pracy z prezesami i członkami Spółdzielni Pracy z rejonu Małopolski.

Spotkanie miało na celu omówienie zbliżających się ważnych wydarzeń i jubileuszy a także spraw bieżących, dotyczących działalności spółdzielni. Wśród poruszanych tematów znalazły się m.in. organizacja VI Kongresu Polskiej Spółdzielczości, przygotowanie XIII Nadzwyczajnego Zjazdu Delegatów ZLSP oraz Jubileuszu 25-lecia ZLSP, zasady korzystania z pożyczek preferencyjnych TISE czy też aktualna oferta szkoleniowa.

Ważnym punktem spotkania była prezentacja Spółdzielni Socjalnych, wśród których nie mogło zabraknąć ,,Smaków Gościńca”. Dzięki prelekcji prezesa Spółdzielni pani Renaty Bukowskiej uzupełnionej prezentacją multimedialną goście zapoznali się z działalnością naszego przedsiębiorstwa, zobaczyli warsztat pracy, dowiedzieli się o naszych dokonaniach oraz planach na przyszłość. Prezentacji towarzyszyła degustacja przygotowana przez przedstawicieli spółdzielni. Wspaniałe pierogi- ruskie z czosnkiem niedźwiedzim oraz gryczane z pokrzywą, wyśmienite wypieki- ciasto drożdżowe z owocami, miodownik i czekoladowe babeczki oraz świeżutkie pieczywo pozwoliły wszystkim poznać prawdziwe „smaki Gościńca”. Wszyscy zebrani rozkoszowali się jedzeniem, a wielu z nich korzystało z możliwości zakupienia produktów z naszej  oferty Kokoszyka; takich jak miody, oleje oraz wyśmienite przetwory owocowo- warzywne.

Spotkanie Spółdzielców było wspaniałą okazją do promocji naszej Spółdzielni. Mamy nadzieję, że dzięki takim wydarzeniom zyskamy nowych klientów i ,,Smaki Gościńca” staną się marką rozpoznawalną  w całym województwie a może i poza nim.