Lokalna Grupa Działania
Ta strona używa cookies.
Dowiedz się więcej
 
OFERTA PRACY
Stryszów
Mucharz
Lanckorona
Kalwaria Zebrzydowska

POSZUKUJEMY OSÓB

DO PRACY!

 

Stowarzyszenie LGD Gościniec 4 żywiołów poszukuje chętnych osób, głównie bezrobotnych do pracy w spółdzielni socjalnej, która działać będzie przy Inkubatorze Kuchennym w Stryszowie.

 

Osoby zainteresowane zapraszamy do
biura LGD Gościniec 4 żywiołów,

34-143 Lanckorona 587
(Budynek Gminnego Zakładu Budżetowego).

lub  kontakt telefoniczny 33/843 62 18,  mailowy lgd.gosciniec@gmail.com .

 

Oferujemy  pracę w zakresie:

- pomoc kuchenna

- zakres finansów, księgowość.

 

Głównym obszarem działalności Spółdzielni są branże: gastronomiczna i turystyczna.  Zajmuje się wytwarzaniem gotowych posiłków i dań oraz produkcją m.in. soków, pieczywa i wyrobów cukierniczych. Ponadto przygotowuje stałe punkty sprzedaży wszelkich artykułów znajdujących się w ofercie Spółdzielni.

 

Spółdzielnia dysponuje dwoma w pełni wyposażonymi kuchniami- w Stroniu i Świnnej Porębie. Jednak docelowo miejscem działalności będzie powstający właśnie nowoczesny inkubator kuchenny w Stryszowie wyposażony w urządzenia dużej gastronomii oraz chłodnie.

  Obecnie Spółdzielnia działa na w zastępczych kuchniach Inkubatorowych. W przyszłości miejscem działalności będzie  Inkubator Kuchenny w Zakrzowie, który będzie pierwszym tego typu obiektem w Polsce. Najważniejszą  częścią inkubatora będzie sala wyposażona w urządzenia dużej gastronomii oraz chłodnię, z której korzystać mogą małe firmy przetwórstwa spożywczego oraz rolnicy, dzięki czemu znacznemu obniżeniu ulegną koszty wejścia z produktem na rynek.  Poszukujemy osoby bezrobotne do pracy w Spółdzielni Socjalnej "Smaki Gościńca".

Zapewniamy pracę w zgranym zespole. Istnieje możliwość doskonalenia umiejętności kulinarnych pod okiem doświadczonych technologów żywności.