Lokalna Grupa Działania
Ta strona używa cookies.
Dowiedz się więcej
 
TURNIEJ 4 ŻYWIOŁÓW - KALWARIA 2011
Stryszów
Mucharz
Lanckorona
Kalwaria Zebrzydowska


„Turniej 4 żywiołów w piłce nożnej –Kalwaria 2011”


W dniu 26 listopada 2011r. w godzinach 10.00-15.30 LGD Gościniec 4 Żywiołów we współpracy z Parafialnym Klubem Sportowym „Św. Józef” z Kalwarii Zebrzydowskiej zorganizował zawody sportowe dla dzieci z klas I-V o tytuł najbardziej żywiołowej drużyny LGD Gościńca 4 Żywiołów. W rozgrywkach na parkiecie hali sportowej w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Placówek Oświatowych w Kalwarii Zebrzydowskiej udział wzięło 8 drużyn z 4 gmin (Mucharz, Lanckorona, Stryszów i Kalwaria Zebrzydowska).

Rozgrywki zostały podzielone na dwie grupy – kategoria młodsza klasy 1-3 i kategoria starsza klasy 4-5. W obu grupach wiekowych pierwsze miejsce zajęły drużyny ze Stryszowa, drugie – z Kalwarii, a trzecie z Mucharza. Zwycięscy w danych kategoriach wiekowych otrzymali puchary i piłki nożne. Ci, którzy zajęli drugie miejsca otrzymali zestawy do gry w tenisa stołowego, a zdobywcom trzeciego miejsca wręczono gwizdki halowe. Wszystkim uczestnikom przygotowano pamiątkowe medale oraz dyplomy.

Tego typu impreza miała miejsce już po raz drugi. Uczestników rozgrywek do walki zagrzewali zaproszeni goście: burmistrz, vice-burmistrz i radni z Kalwarii Zebrzydowskiej, radni powiatowi, księża, członkowie LGD, nauczyciele i rodzice.

Impreza została zorganizowana w ramach umowy „Funkcjonowanie Lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja” PROW 2007-2013. Podczas turnieju rozdawane były ulotki Gościńca 4 Żywiołów.